دوره های آموزشی

ساعت

خوش آمدید

دزدگیر ماشین

نصب دزدگیر ماشین یکی از مشاغل خدماتی مربوط به اتومبیل می باشد. این حرفه از سال های پایانی دهه هفتاد شمسی در ایران شناخته شد. در آن سال ها برندهای مشهوری همچون دزدگیر چیتا - دزدگیر کارمندر - دزدگیر ال آ - دزدگیر سیلیکون - دزدگیر سان وان - دزدگیر گارد - دزدگیر تگزاس در بازار ایران عرضه می شدند.

ریموت سیلیکون


ریموت سان وان

به مرور دزدگیر های تصویری نیز به بازار آمدند. بزرگ ترین صادر کنندگان دزدگیر به ایران ، کشورهای چین و کره جنوبی می باشند.


بهترین دزدگیر های حال حاضر در بازار ایران مربوط به برندهایی چون :


می باشند. مشتریان دزدگیر برای خرید و نصب دستگاه معمولا به فروشگاه های لوکس فروشی اتومبیل یا باتری سازی ها مراجعه می کنند. بعضی از این فروشگاه ها نمایندگی مجاز برندهای معتبری همچون مجیکار ، ایزی کار و تله ماتیکس می باشند.
امروزه نمایندگی های مجاز ایران خودرو و سایپا نیز نصب دزدگیرهای مجهز به سوکت فابریک را بعنوان یک آپشن انجام می دهند.
مدت زمان نصب یک دزدگیر به عوامل متعددی بستگی دارد و مشتری باید مدت زمانی بین 1.5 تا 3 ساعت برای آن درنظر بگیرد. برای مصرف کنندگان مهمترین عامل در انتخاب دزدگیر زیبایی ظاهری ریموت کنترل آن است. اما یک نصاب دزدگیر به عوامل دیگری اهمیت میدهد و زیبایی ظاهری ریموت را در رده های پائینتر اهمیت قرار می دهد. یک دزدگیر خوب باید دارای سیم بندی مناسب و استاندارد باشد. یعنی قطر سیم بکاررفته با جریانی که باید از آن عبور کند متناسب باشد. جنس روکش سیم هم باید از نوع مرغوب و استاندارد باشد. جنس روکش سیم ها و سوکت های دزدگیر باید نسبت به حرارت مقاوم باشند. سیم هایی که مهمتر هستند و جریان بالاتری از آنها عبور میکند باید دارای فیوز باشند. امروزه دزدگیرهایی که مدار الکترونیکی آنها بهتر طراحی شده و در ساخت شان از قطعات SMD استفاده شده باشد ، در اولویت می باشند. مدار الکترونیکی دستگاه دزدگیر در هنگام کارکردن هرچه نویز کمتری تولید کند و دارای امپدانس پائینتری باشد ، مناسبتر و قابل اعتمادتر است. و بسیاری عوامل و متغیرهای دیگر که درین مجال مختصر نمی گنجد.
مشتریان گرامی که در فکر خرید و نصب دزدگیر می باشند ، درصورتیکه می خواهند دزدگیر مناسب و قابل اعتماد خریداری نمایند می توانند با یک نصاب حرفه ای مشورت نمایند. درصورتیکه اتومبیل شما دارای ایموبیلایزر می باشد از نصب رله و یا دزدگیر تصویری استارتر صرف نظر نمائید.
 

آموزش دزدگیر ماشین

جستجو وب سایت سیگنال سیستم

..:: کارآموزان سیگنال سیستم ::..

دانستنیها

آمارگیر

کليه حقوق اين سايت متعلق به سیگنال سیستم بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است